Akceptuję
Czytaj więcej
Strona główna Dla niedowidzących Mapa serwisu | Kontakt | Logowanie
baner
Demo aplikacji eWSP
Wirtualny Dziekanat
Szanowni Państwo! W związku z tym, że na naszej uczelni wdrażany jest nowy system obsługi studiów, w październiku i listopadzie mogą wystąpić przerwy w dostępie do platformy e-learningowej. Na kilka dni przed planowaną niedostępnością platformy zostanie wówczas w tym miejscu zamieszczony odpowiedni komunikat informujący o terminie i planowanym czasie niedostępności.
Twój NIU:
Twoje hasło:
Newsletter
Imię:
Grupa

WSPUczelniaOferty pracy - archiwum

Konkurs na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego Młodzieżowej Akademii Przedsiębiorczości – ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego Młodzieżowej Akademii Przedsiębiorczości w WSP TWP w Warszawie przy projekcie „Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery".

Dokumenty rekrutacyjne: CV z klauzulą udostępnienia danych osobowych oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres: prorektor@wspkorczak.eu do dnia 17 stycznia 2012 r.

Zadania Pracownika:
Wymagane umiejętności:
Wymagane wykształcenie i doświadczenie:
Zapewniamy:

Do góry
Partnerzy
Mapa serwisu