Bezpłatne warsztaty z coachingu

Zapraszamy na warsztaty "Odkryj moc coachingu", które odbędą się 9 września 2015 r. na Wydziale w Szczecinie, 10 września na Wydziale w Warszawie, 17 września na Wydziale w Katowicach i 23 września na Wydziale w Olsztynie.

Coaching to wciąż enigmatyczne hasło. Słyszymy, że coaching to nowoczesna forma rozwoju, że jest skuteczny, że duże firmy i korporacje stosują go od lat. Ale co tak naprawdę stoi za tym słowem? Czy coaching jest receptą na wszystko?

W ramach warsztatu będziesz miał okazję zapoznać się z coachingiem, jego istotą i rolą. Doświadczeni coachowie pokażą Ci narzędzia coachingowe, dzięki którym odkryjesz swoje talenty i potencjał.

Warsztaty odbędą się 9 września na Wydziale Zamiejscowym WSP im. J. Korczaka w Szczecinie (Plac Jana Kilińskiego 3), 10 września na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie (ul. Urbanistów 3), 17 września na Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach (ul. Katowicka 27) i 23 września na Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie (ul. Sikorskiego 23).

Zajęcia w Szczecinie i Warszawie rozpoczną się o godz. 18.00 i potrwają do godz. 21.00, zaś w Katowicach i Olsztynie odbędą się w godzinach 17.00-20.00.

Zapisy na warsztaty w Szczecinie: http://www.uczestnicy.pl/event/odkryj-moc-coachingu---bezplatne-warsztaty-z-rozwoju-osobistego-4

Zapisy na warsztaty w Warszawie: http://www.uczestnicy.pl/event/odkryj-moc-coachingu---warsztaty---warszawa-3

Zapisy na warsztaty w Katowicach: http://www.uczestnicy.pl/event/odkryj-moc-coachingu---bezplatne-warsztaty-z-rozwoju-osobistego---katowice

Zapisy na warsztaty w Olsztynie: http://www.uczestnicy.pl/event/odkryj-moc-coachingu---warsztaty---olsztyn-2