Mazowiecka Akademia Innowacji Szkolnych - konferencja

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie i No Bell Szkoła Podstawowa Montessori w Konstancinie-Jeziornie zapraszają na konferencję kończącą projekt Mazowiecka Akademia Innowacji Szkolnych, realizowany w ramach Priorytetu III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.3 Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia – projekty konkursowe Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Na konferencji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące wprowadzania innowacyjnych metod nauczania w edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III oraz przedstawione innowacyjne programy stworzone w ramach projektu. Podczas konferencji będzie można zobaczyć także sale lekcyjne przystosowane do wykorzystywania metody Montessori.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie chęci udziału w niej poprzez wysłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.06.2015 r.

Bezpośrednią transmisję z konferencji można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=vZLOIm4TqXY