Korczakowskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Działania Korczakowskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli podejmowane są w formie kursów, szkoleń, warsztatów z zakresu nauczania, wychowania, diagnozowania zagrożeń i organizacji pomocy celem wspierania rozwoju dziecka i ucznia z wykorzystaniem efektywnych metod oraz form terapii. Zaproponowane formy kształcenie wspierają szeroko pojęty rozwój kompetencyjności nauczyciela, wychowawcy i terapeuty. Podajemy propozycje tematów, które mogą przybrać formę krótszych lub dłuższych form kształcenia, co zależy od Państwa zainteresowania. Proponujemy Państwu:

1. Organizowanie konferencji, spotkań z naukowcami i specjalistami.
2. Prowadzenie działalności wydawniczej z zakresu edukacji i nauki.
3. Współpracę z innymi instytucjami oświatowymi celem wymiany doświadczeń.
4. Opracowanie programy kursów, szkoleń na indywidualne zlecenia.

Prowadzenie działalności edukacyjnej:

  • kursy kwalifikacyjne i doskonalące
  • szkolenia (od 1 do cyklu spotkań)
  • konsultacje
  • kompleksowe wsparcie
  • seminaria i konferencje naukowej

Nauczycielom, studentom korzystającym z naszych szkoleń oferujemy wysoki poziom przygotowania merytorycznego edukatorów, ciekawe zajęcia i propozycje rozwiązań praktycznych, zorientowane na rozwój ich kompetencji zawodowych.

Szczegółowe informacje na temat oferty:

dr Barbara Olszewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 606 340 006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów, szkoleń i warsztatów, podzieloną na bloki tematyczne: http://warszawa.wspkorczak.eu/wawa-oferta/korczakowskie-centrum-doskonalenia-nauczycieli-kursy